CIEKAWE LINKI DO ELEKTRONIKIBardzo rozbudowana strona, zawierająca wiele schematów, opisów i innych rzeczy przydatnych elektronikowi.


Strona wydawnictwa AVT. Wydawca takich gazet jak Elektronika Praktyczna, Elektronika dla Wszystkich, Internet, Audio, Młody Technik i innych.
Sklep firmy AVT oferuje wiele ciekawych rzeczy, jak elementy elektroniczne, narzędzia, kity AVT i Vellemana oraz różne inne zestawy do montażu. Sklep jest ciągle rozszerzany o nowe produkty. Warto odwiedzić.


Także strona wydawnictwa AVT poświęcona miesięcznikowi dla początkujących (i nie tylko) elektroników. Pismo wychodzi od 1996 roku i od tego czasu zdobyło duże grono czytelników.


Firma powstała w roku 1991 i od samego początku działa w branży elektronicznej. Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową elementów elektronicznych oraz szerokiego wyboru artykułów powiązanych z elektroniką i branżą komputerową.


Hurtowa sprzedaż podzespołów elektronicznych.


Sklep internetowy.


Tu możesz kupić lub sprzedać wszystko co jest związane z elektroniką.


Hurtownia części elektronicznych.


Podzespoły elektroniczne.


Sklep internetowy. Aparatura nagłaśniająca, duży wybór.


Sklep internetowy. Przewody symetryczne słaboprądowe, przewody koncentryczne, mikrofonowe, telekomunikacyjne stacyjne i montażowe oraz wiele innych do profesjonalnych zastosowań.


Jeden z większych i bardziej znanych dostawców sprzętu, urządzeń i elementów elektronicznych.


Elektroniczna aparatura pomiarowa dla elektroników, elektryków i do warsztatów samochodowych. Multimetry i inne.


Firma CYFRONIKA S.C. prowadzi działalność produkcyjno-handlową od 1985 roku. Oto dziedziny, którymi się zajmujemy:

1. Produkcja elektronicznych modułów o bardzo wszechstronnych zastosowaniach.
2. Produkcja i dystrybucja uniwersalnych płytek drukowanych - szeroka i zróżnicowana oferta kilkudziesięciu płytek od małych płytek amatorskich do profesjonalnych płyt systemu "Eurocard".
3. Seryjna produkcja zasilaczy stabilizowanych oraz krótkich serii prototypowych na zamówienie.
4. Produkcja drobnego osprzętu RTV - zasilacze do wzmacniaczy antenowych, rozdzielacze antenowe, sumatory, zwrotnice, symetryzatory, przełączniki itp.
5. Produkcja obwodów drukowanych na zamówienie - jednostronnych i dwustronnych bez metalizacji - z metalizacją tylko krótkie serie.
6. Detaliczna i półhurtowa sprzedaż wysyłkowa części i podzespołów elektronicznych - w ofercie części serwisowe, a także bogata oferta dla amatorów i hobbystów.
7. Detaliczna i półhurtowa sprzedaż urządzeń elektronicznych takich jak alarmy, mierniki, akcesoria RTV, stabilizatory, przetwornice, zasilacze i wiele innych.


Sklep internetowy podzespołów elektronicznych.


Zakład tworzyw sztucznych. Producent obudów plastikowych. Jest także sklep, w którym można kupić praktycznie dowolną obudowę do konstruowanego urządzenia. Warto odwiedzić.


Sklep internetowy podzespołów elektronicznych.


Firma produkująca pod własną marką wiązki elektryczne i osprzęt elektryczny car-audio.


Spółka SEMICON zajmująca się dystrybucją podzespołów elektronicznych.